Bramy segmentowe

Oferta | Bramy

Bramy segmentowe

Oszczędność miejsca

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim.

Uniwersalność

Garażowe bramy segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają nawet o 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Posiadają również trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i optymalnie uszczelnia bramę z czterech stron.

Zestawienie bram segmentowych ze stali

LPU 67 Thermo

Energooszczędna brama zbudowana z segmentów o grubości 67 mm wyposażonych w przegrodę termiczną, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością cieplną.

LPU 42

Ocieplana brama LPU 42 zbudowana z segmentów o grubości 42 mm, które gwarantują bardzo dobrą izolację.

LTE 42

Nieocieplana brama LTE 42 jest niedrogim rozwiązaniem do wolnostojących garaży, które nie wymagają dodatkowego ocieplenia.

Kolorystyka bram segmentowych ze stali

Ocieplane bramy segmentowe LPU są dostępne w wersji standardowej w kolorze RAL 9016 (biały), dodatkowo w 15 niedrogich kolorach preferowanych.

Nieocieplane bramy LTE 42 są dostępne tylko w kolorze białym.

 

Zestawienie bram segmentowych z litego drewna

LTH 42

Bramy z litego drewna szczególnie pasują do drewnianych domów lub budynków z drewnianymi elementami wykończeniowymi, np. domów z pruskiego muru lub z drewnianymi elementami elewacji.

Rodzaje naturalnego litego drewna

Świerk skandynawski jest jasnym drewnem iglastym, o przeważnie prostym przebiegu włókien. Rdzenie, pojedyncze pęcherze żywiczne, skręcone włókna i żołtawobrązowe sęki są zjawiskiem całkowicie naturalnym.

Świerk kanadyjski jest drewnem iglastym o zabarwieniu od białoszarego do szarobrązowego, o przeważnie prostym przebiegu włókien i brązowych pasach włókien mineralnych równoległych do włókien drzewnych.

8 impregnatów do drewna

Przetłoczenia

W sprzedaży posiadamy różne rodzaje przetłoczeń. Indywidualne wzory Design nadadzą niepowtarzalny styl każdej bramie.

Zabezpieczenia

Automatyczne bramy montowane w garażach bez drugiego wejścia można wyposażyć opcjonalnie w elegancki uchwyt z zamkiem z funkcją odryglowania awaryjnego.

Więcej światła

W zależności od typu bramy można wybrać różne rodzaje przeszklenia: przezroczyste lub strukturalne.