THERMO SAFE

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Thermo Safe / Thermo Safe Hybrid

Nasze zewnętrzne drzwi wejściowe ThermoSafe i ThermoSafe Hybrid nie mają sobie równych pod względem bezpieczeństwa i izolacyjności cieplnej. Współczynnik izolacyjności cieplnej UD wynoszący nawet ok. 0,87 W/ (m²·K) sprawia, że drzwi nie przepuszczają zimna do wnętrza domu, a standardowe wyposażenie przeciwwłamaniowe jest gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Zewnętrzne drzwi wejściowe ThermoSafe Hybrid z aluminium i stali nierdzewnej charakteryzują się ponadto dobrą sztywnością i stabilnością skrzydła nawet przy dużych wahaniach temperatur wewnątrz i na zewnątrz.

Do wyboru mają Państwo ponad 70 wzorów drzwi, 19 kolorów preferowanych, opcjonalne warianty uchwytów, przeszklenia i napędy. Efekt: drzwi perfekcyjnie dopasowane do Państwa upodobań!

RC 3 – standartowo w drzwiach Thermo Safe lub Therm Safe Hybrid z przeszkleniem

RC 4 – standartowo w drzwiach Thermo Safe Hybrid bez przeszklenia

Konstrukcja

1. pełne skrzydło drzwiowe 73 mm wykonane z aluminium i wypełnione twardą pianką poliuretanową, niewidoczny profil skrzydła

2. aluminiowy profil skrzydła z przegrodą termiczną

3. aluminiowa rama drzwiowa 82 mm z przegrodą termiczną

4. potrójne uszczelnienie, jedna obwiedniowa uszczelka

5. Zewnętrzna blacha ze stali nierdzewnej zapewnia dużą sztywność skrzydła i jeszcze większe bezpieczeństwo (ThermoSafe Hybrid)

Popularne wzory i kolory